Domek na Kaszubach 124 D
Nowy domek dla małych rodzin nad samym jeziorem


Konfiguracja spania
Sypialnia (antresola)
lub 1 łóżko podwójne

Salon

Udogodnienia
-
grill
-
klimatyzacja
-
lodówka
-
parking
-
piekarnik
-
podłoga z naturalnego drewna
-
toster
-
TV
-
Wi-Fi
-
ze zwierzętami
-
zmywarka
Opis
Domek na Kaszubach dla par, małych rodzin lub małej grupy przyjaciół. Domek znajduje się w grupie 9 domków położonych najbliżej jeziora Granicznego i bezpośrednio przy lesie. Z domku będziecie mieli wyjątkowy widok na jezioro i jednocześnie brzozowy las znajdujący się w ramach enklawy. W lesie tym znajduje się wiata do spędzania wspólnego czasu przy ognisku i biesiadowania.
Otwarta sypialnia na antresoli pozwoli na delektowanie się widokiem na las i jezioro od razu po przebudzeniu. Na antresoli znajdują się dwa pojedyncze łóżka, które na Wasze życzenie możemy w każdej chwili złączyć. Dla osób łączących wypoczynek z obowiązkami przygotowaliśmy stanowisko do Home Office.
Pokój dzienny to bardzo wygodna sofa, która po rozłożeniu, zapewni komfortowe warunki do spania dla dwóch osób. Ponadto drewniany stół jadalniany, który pomieści do 4 osób. Aneks kuchenny ma wszystko co potrzeba żeby przygotować każdy tradycyjny posiłek. Dodatkowo wyposażony w ekspres ciśnieniowy oraz blender.
Wczasy na Kaszubach to oczywiście domek z tarasem, na którym do Waszej dyspozycji pozostawiamy Grill oraz meble tarasowe. Relaks umilą dostępne leżaki oraz huśtawka zewnętrzna.