Aktywna jesień

Jesień nie musi oznaczać siedzenia pod kocykiem z książką w ręku. To idealna pora roku na poprawę formy i kondycji a przy okazji odporności! Jesienna aura (wbrew pozorom) świetnie nadaje się do ćwiczeń w plenerze.

Dwudniowe wakacje, które czynią cuda? To możliwe! Teraz nie tylko odpoczniecie, ale też spalicie kalorie i wymodelujecie sylwetkę! 

Zajęcia z fitnessu i Nordic Walkingu poprowadzi wykwalifikowana instruktorka, która podczas konsultacji sprawdzi formę uczestników i odpowiednio dostosuje ćwiczenia. To świetne formy aktywności idealne dla kobiet, jak również mężczyzn, podczas których nauczycie się jak skutecznie spalić kalorie, efektywnie wymodelować sylwetkę, a także wzmocnić organizm i... zwiedzić okolicę.

Bezpłatne zajęcia dla Gości osiedla odbędą się w soboty 10, 17 i 24 października 2020 roku. Wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 9.00 na fitness w plenerze a o godz. 16.00 na wyprawę Nordic Walking.  

 

Prosimy o zabranie mat, kocyków lub ręczników do ćwiczeń oraz wody. Posiadamy ograniczoną ilość kijków do Nordic Walkingu. Chęć skorzystania z kijków prosimy zgłosić podczas zapisów na zajęcia. 

Uczestnictwo w zajęciach prosimy zgłosić do czwartku poprzedzającego pobyt - telefonicznie 601580612 lub mailowo: wynajem@kaszubskaostoja.pl, lub najpóźniej w dniu przyjazdu w recepcji osiedla, gdzie otrzymacie szczegółowy plan udziału w zajęciach. 

W przypadku zbyt małej liczby chętnych zastrzegamy możliwość odwołania zajęć.

Instruktor prowadzący

Ewelina Dolna-Filipczuk „Ewelka” – technik żywienia i gospodarstwa domowego, magister pedagogiki, nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor fitness o specjalności nowoczesne formy gimnastyki, licencjonowany instruktor Nordic Walking i lekkiej atletyki oraz animator podmiotowości.

Ewela z aktywnym trybem życia związana jest od 17 roku życia rozpoczynając swoją przygodę z lekko atletyką trenując przez kilka lat w klubie” Olimpia” Bytów. Z fitnessem i nowoczesnymi formami ruchu związana jest od roku 2006 natomiast z Nordic Walking od 2012 r. Specjalizuje się w takich treningach jak: Shape, TBC, Cardio, Treningi interwałowe, Fit Ball, Taśmy Thera-bend i formy mieszane.

Na co dzień jest kobietą bardzo aktywną. Fitness i zdrowy styl życia to jej pasja, z której uczyniła sposób na życie. Jej treningi są idealne dla tych, którzy oczekują zarówno wyczerpujących ćwiczeń jak i fachowych porad oraz efektywnych rezultatów.

Ewelina jest kobietą pełną energii i optymizmu zaraża swą pozytywną energią oraz aktywnym i zdrowym stylem życia innych.

Znajdź idealny domek dla Siebie >>