Pobyty biznesowe

Kaszubska Ostoja to idealne miejsce na organizację spotkań biznesowych czy szkoleń firmowych. Osada otoczona jest lasem i bezpośrednio sąsiaduje z jeziorem Granicznym. Cisza i spokój to otoczenie, które sprzyja spotkaniom biznesowym. 

SALA

Nasza kameralna sala przeznaczona jest dla 40 osób. Wyposażona w rzutnik, ekran, nagłośnienie, flipchart i markery oraz dostęp do Internetu, stanowi idealne miejsce dla spotkań biznesowych czy szkoleń firmowych.

RESTAURACJA

Po zakończonym spotkaniu nasza sala "zmienia się" w stylowo urządzoną restaurację. "Kłomka" zaoferuje Wam dania regionalne ze świeżych, naturalnych produktów. U nas zasmakujecie bogactwa kaszubskich smaków oraz ciepłej, domowej atmosfery.

TARAS

Lokalizacja budynku w sąsiedztwie zbiornika wodnego gwarantuje malownicze widoki z tarasu, który idealnie sprawdza się w ciepłe dni, jako miejsce relaksu po zakończeniu szkolenia.

DOMKI

W osadzie czeka na Was wybór nowych i komfortowo urządzonych domków. W domkach znajdują się klimatyczne kominki-kozy, które doskonale sprawdzą się w chłodniejsze dni lub leniwe wieczory

ATRAKCJE

W sercu Kaszubskiej Ostoi znajduje się zbiornik wodny, po którym można popływać jedną z małych klimatycznych łódek. Na terenie osady do Państwa dyspozycji znajdują się również miejsca na ogniska i przestronna altana, idealne na wieczorne biesiady, a także boiska i stylowy outdoor fitness dla lubiących poranną aktywność. 

 

Jeżeli chcesz zorganizować szkolenie, skontaktuj się z nami:

szkolenia@kaszubskaostoja.pl; tel. +48 59 844 44 11