Plac zabaw i nie tylko...

Dla dzieci w każdym wieku

Wiedząc jak ważne jest zapewnienie dzieciom wielu atrakcji przygotowaliśmy niezwykły plac zabaw. Cztery zjeżdżalnie o różnych długościach, małpi gaj, huśtawki czy trap piracki sprawiają, że jest to idealne miejsce dla dzieci w każdym wieku. Na najmłodszych czeka sklepik lemoniadowy wraz z krzesełkami, który jest wymarzonym miejscem do zabaw. Usytuowany w centrum osiedla  zapewnia milusińskim bezpieczną i swobodną zabawę. Rodzice mogą obserwować swoje pociechy wypoczywając na ławeczkach lub na tarasie domku.

Wieczorne biesiadowanie

Na terenie osiedla znajdują się również dwa miejsca na ognisko. Jedno usytuowane jest w sąsiedztwie dużej przestronnej  altany dzięki temu biesiadowanie będzie możliwe o każdej porze dnia oraz przy każdej pogodzie. Drugie mniejsze znajduje się  w centrum kompleksu rekreacyjnego. 

W zdrowym ciele…

Dla aktywnych przygotowaliśmy  outdoor fitness o  wyjątkowym rustykalnym charakterze.  Ławka do wyciskania, urządzenie do ćwiczenia brzuszków oraz twister specjalnie dla Pań.  Tym, którzy wolą uprawiać sport grupowo  polecamy boisko do badmintona.