Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wypoczynku w Kaszubskiej Ostoi

Czy na terenie osiedla lub w jego okolicy jest możliwość wykupienia posiłków?

Każdy domek ma w pełni wyposażoną kuchnię co umożliwia samodzielne przygotowanie posiłków. Na terenie osiedla nie ma (jeszcze :)) możliwości wykupienia posiłków ale cięzko pracujemy nad tym aby juz wkrótce można było.

11 km od osiedla w miejscowości Kołczygłowy znajduje się pizzeria Napoli serwująca pizzę, kebab, tortillę, nugetsy, paluszki rybne, hamburgery, hot-dogi. 13 km od osiedla w miejscowości Tuchomie znajduje się restauracja Myśliwska.  

Gdzie znajduje się najbliższy sklep?

Doskonale zaopatrzony sklep znajduje się w miejscowości Łubno zaledwie 2 km od Osiedla. 11 km od osiedla w miejscowości Kołczygłowy znajduje się dyskont Biedronka.

Jak daleko od osiedla jest jezioro?

Jezioro Graniczne znajduje się 150m od Osiedla. Położona na półwyspie plaża daje fantastyczne wrażenia z plażowania. Amatorów pomostów zapraszamy na plażę gminną położoną po drugiej stronie jeziora. Do plaży gminnej dotrzemy ścieżką dydaktyczno - spacerową.

Czy w okresie wakacji możliwe jest rezerwowanie pobytów weekendowych i innych niż od soboty do soboty?

W okresie wakacyjnym możliwe są pobyty tygodniowe (lub ich wielokrotność) trwające od soboty do soboty lub od niedzieli do niedzieli w zalezności od wybranego domku.

Jak liczyć ilość osób w domku?

Dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami, nie wymagające osobnej pościeli nie płacą za pobyt.

Czy na miejscu są ręczniki i pościel?

Na miejscu przygotowana jest pościel, w ofercie nie ma jednak ręczników.