Totalny reset w Kaszubskiej Ostoi

Podczas weekendu w Kaszubskiej Ostoi gwarantujemy totalny reset i w pełni naładowane akumulatory na kolejny pracowity tydzień.

Jak to zrobimy? Zaczniemy sobotnim porannym rozruchem w postaci grzybobrania z lokalnym przewodnikiem a zwieńczymy wieczorną biesiadą przy ognisku i grillu. Przypieczętowanie nastąpi w niedzielę poprzez eksplorowanie malowniczej okolicy podczas rajdu rowerowego.  

PLAN ŁADOWANIA AKUMULATORÓW:

PIĄTEK

- od godz. 16.00 - zakwaterowanie i możliwość wynajęcia rowerów
- od godz. 16.30 - leżenie na tarasie, wędrowanie z kijkami, pływanie łódeczką

SOBOTA

- od godz. 9.00 do 12.00 - grzybobranie z lokalnym przewodnikiem po okolicznych lasach
- od godz. 18.00 - wieczorne biesiadowanie z grzańcem w wiacie przy dźwiękach gitary: grillowanie i ognisko z pieczeniem kiełbasek

NIEDZIELA

- od godz. 10.00 do 13.00 - 15 km rajd rowerowy do wieży obserwacyjnej (ponieważ ilość rowerów w naszej rowerowni jest ograniczona rekomendujemy zabranie własnego jednośladu)

Pakiet obowiązuje od piątku od godz.16.00 do niedzieli do godz.18.00. Koszt weekendowego pobytu zawiera udział we wszystkich atrakcjach i noclegi w domku:

2 osoby: 1034 PLN
3 osoby: 1126 PLN
4 osoby: 1218 PLN
5 osób: 1310 PLN

 

W cenie pakietu zapewniamy: 

- grzybobranie, wieczorną biesiadę, przewodnika podczas rajdu
- udostępnienie łódek na zbiorniku wodnym w trakcie pobytu
- udostępnienie kijków do nordic walking
- 2 noclegi w komfortowym domku z w pełni wyposażoną kuchnią
- bezpłatny parking

Nie zapewniamy:

- wyżywienia podczas pobytu (z wyłączeniem sobotniej wieczornej biesiady)
- rowerów na rajd rowerowy. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów na cały pobyt w specjalnej cenie 1 dnia - rower damski lub męski 45zł, rower dziecięcy lub juniorski 40zł (z kaskiem). Ilość rowerów ograniczona.

Sprawdź ofertę wypożyczalni rowerów >>

Zainteresowana/y? Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, w treści podając ilość osób, które chciałyby się zresetować a wkrótce otrzymasz maila z potwierdzeniem rezerwacji