Wspaniałe trasy rowerowe wokół Kaszubskiej Ostoi

154.7 km rewelacyjnych tras rowerowych dla miłośników rowerów i aktywnego wypoczynku już gotowe! Ilość tras – 6 (a to dopiero początek). Długości tras – od 9.4 km do 47.3 km

Kaszuby to wyjątkowe tereny pełne jezior, rzek, pagórków i bujnych lasów. Praktycznie w każdym zakątku Kaszub można znaleźć miejsce zapierające dech w piersiach. Dlatego teraz postanowiliśmy umożliwić Wam jeszcze pełniejsze delektowanie się przyrodą Kaszub. Przygotowaliśmy dla Was malownicze trasy rowerowe.

Nie masz roweru? Wypożycz rower w Kaszubskiej Ostoi!

155 km wiatru we włosach

Tras jest 6 o różnym charakterze, długości i trudności. Wszystkie są sprawdzone, opisane i zilustrowane zdjęciami. Zadowolą one i wprawnych rowerzystów i tych, którzy lubią aktywność tylko czasami. To w sumie 155 km wiatru we włosach! Najważniejsze jest to, że każda trasa zaczyna i kończy się w Kaszubskiej Ostoi... Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Każda trasa na jedno kliknięcie 

Żeby skorzystać z przygotowanych tras wystarczy ściągnąć aplikację na telefon. Aplikacja jest w pełni darmowa. Tak samo jak korzystanie z tras. Wystarczy najprostszy smartfon z systemem:

 

 

Jak zacząć:

 1. Pobierz aplikację Traseo.pl z Google Play lub App Strore - Android lub iOS
 2. Załóż konto lub Zaloguj się do aplikacji.
 3. Zezwól aplikacji na korzystanie z Twojej lokalizacji.
 4. W okienku wyszukiwania wpisz Kaszubska Ostoja. Zostaną wyświetlone wszystkie przygotowane przez nas trasy.
 5. Wybierz najlepszą dla Ciebie trasę. Klikając w trasę sprawdzisz::
  • szczegółowy opis trasy
  • szczegółową mapę trasy z zaznaczoną Twoją aktualną pozycją (pomarańczowy pulsujący punkt). Przypominamy! Żeby zobaczyć swoją pozycję w aplikacji musisz uruchomić geolokalizację w swoim smartfonie. 
  • opisy poszczególnych informacji o trasie oznaczonych na mapie
 6. Przełącz aplikację na widok mapy (środkowa zakładka) i jedź w trasę. Pomarańczowy punkt z Twoją lokalizacją będzie się przemieszczał po mapie wraz ze zmianą Twojego położenia. Trzymaj się niebieskiej linii określającej przebieg trasy i baw się dobrze na rowerowej wycieczce… ;) 

Ważne wskazówki:

1. Aplikacja Traseo korzsyta z usług lokalizacji co znacznie wpływa na szybsze zużycie baterii. Rekomendujemy sprawdzenie stanu baterii przed każdą wyprawą z uwzględnieniem długości i poziomu trudności trasy. 

2. Przed rozpoczęciem wycieczki z pomocą aplikacji wyłącz w swoim telefonie automatyczną blokadę ekranu telefonu. Z reguły ustawienia te znajdziesz w ustawieniach ekranu.

3. Podany w Traseo czas poszczególnej trasy może się znacznie róźnić od faktycznie uzyskanego. W szczególności zależy to od umiejętności i doświadczenia rowerzysty, ilości przerw oraz innych czynników, które mogą wpłynąć na czas przejazdu. 

 

Pamiętaj o wyłączeniu blokady ekranu i naładowaniu baterii telefonu.

Życzymy wspaniałych wypraw … i wiatru we włosach :)

Wypożycz rower w Kaszubskiej Ostoi >>